Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Yeni bir eğitim hayatına başlamak istiyor olabilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak ve heyecan katmak adına sizin tarzınıza uymayan bir alanı seçmeniz tutkularınızı hayata geçirecektir. Sosyal çevrenizde güzel işlere bugün imza atabilirsiniz.
Boğa
Hukuki konularınız var ise çözülmesi konusunda anlaşmaya varmak isteyebilirler. Duygularınıza göre hareket etmeniz yanlış karar almanıza neden olabilir. Bugün daha rasyonel bir akıl içinde olmayı seçin.
İkizler
İşlerinizi birlikte yürüttüğünüz kişilere yaklaşımınız daha yumuşak olmalıdır. Sevecen tavırlarınız sizlere gönül bağı kurmalarına yardımcı olacaktır. Çalışma koşullarınızda bir takım yapacağınız iyileştirme çalışmaları bugün büyük başarılar elde etmenize yardımcı olacaktır. İlişkilerde ipleri germeden ilerleyin.
Yengeç
Günlük işlerinizi yaparken duygusal duygu durumunuzu çevrenize yansıtıyor olabilirsiniz. Sizleri tanımayan kişiler sorunlarınızın olduğunu düşünüyor olabilir. Kendinize başkasının gözünden bakabilirseniz asıl problemi fark edebilirsiniz.
Aslan
Finansal kaynaklarınızı bir uzman eşliğinde değerlendirmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Yeni yatırım kaynakları seçiminde kusursuz beklentiler içerisinde olabilirsiniz fakat unutmamalısınız ki kazanç ve kayıp beraber hareket eden ikilidir. Risk alma seviyenizi belirlemelisiniz.
Başak
Alıngan duygularınız sizleri yorabilir. Hassas olduğunuz konularda partnerinizi uyarırsanız üzülmenize engel olabilir. Takıntılı yaklaşımınız gündelik yaşantınızı zora sokuyor olabilir. Üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız psikolojik destek almayı denemelisiniz.
Terazi
Hayatınızda yolunda gitmeyen konularda yeni başlangıçlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Kendinizde değişim gücünü bulunca geçmişi kapatarak yeni bir hayata doğru adım atabilirsiniz. Yaşantınızda öncelik kendiniz olmalı ve kendi yönünüzü belirlemelisiniz.  
Akrep
Geçmiş finansal konularınızda geri dönüş alabilirsiniz. Ödemesini beklediğiniz bir alacağınız var ise ödeme gerçekleşebilir. Duygularınız umut dolu oldukça her konuda olumlu sonuca ulaşabilirsiniz. Öfkeli ve kaba davranışlar sizleri daha da mutsuz edecektir.
Yay
Yeni bir iş teklifi ile güne başlıyor olabilirsiniz. Beklediğiniz haber olmasa bile uzun işsizlik günlerinizde sizlere ferahlatıcı etkiler yapacaktır. Çevrenize yansıttığınız titiz kimliğiniz toplum tarafında oldukça beğeniliyor olabilir. Sizlere referans olmak isteyen kişileri hayal kırıklığına uğratmamalısınız.
Oğlak
Düşüncelerinizde kadersel etkilere kızgınlık duyabilirsiniz. Sıkışmış ruhunuz sabır diyerek nereye kadar gideceğini sorguluyor olabilir. Karanlıklar aydınlığa kavuşmak için birbirlerini kovalamaktadır. Sizlerin de aydınlık günleri gelecektir.
Kova
Toplum gönüllüsü olarak çalışmanız her ortamda gözlerin sizlerin üzerine çevrilmesine yol açabilir. Olumlu düşüncelerinizi duygularınızla birleştirdiğinizde verimli projelerin mimarı oluyorsunuz. Bunu yapmaya devam edin.
Balık
Kariyer alanınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal cevaplar vermek yerine konuya profesyonel yaklaşmalısınız. Çevrenize yansıttığınız pozitif enerji kıskanılıyor olabilir. Umudunuzu kırmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. Umut her şeydir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.