301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Haziran 2019 - Perşembe 16:34 Bu haber 236 kez okundu
 
AK PARTİ’DEKİ BAY­RAM­LAŞ­MA­NIN GÜN­DE­Mİ İSTAN­BUL OLDU
Ra­ma­zan Bay­ra­mı­nın bi­rin­ci gü­nün­de ilçe baş­kan­lı­ğın­da bay­ram­laş­ma prog­ra­mı­nı ka­la­ba­lık bir ka­tı­lım ile yapan AK Parti Bu­lan­cak İlçe teş­ki­la­tın­da gün­dem se­çim­ler oldu.
Siyaset Haberi


Parti bi­na­sın­da ya­pı­lan bay­ram­laş­ma­ya AK Parti Genel Baş­kan Yar­dım­cı­sı ve İstan­bul Mil­let­ve­ki­li Nu­ret­tin Ca­nik­li, TBMM İdare Amiri İstan­bul Mil­let­ve­ki­li Hasan Turan, Gi­re­sun Mil­let­ve­ki­li Av. Kadir Aydın, Gi­re­sun Be­le­di­ye Baş­ka­nı Av. Ay­te­kin Şen­li­koğ­lu, Bu­lan­cak Be­le­di­ye Baş­ka­nı Recep Yakar, AK Parti İl Baş­ka­nı Kenan Tatlı, AK Parti İlçe Baş­ka­nı Ne­ca­ti Yıl­dı­rım, Ko­van­lık Be­le­di­ye Baş­ka­nı Harun Ka­lın­taş, Ay­dın­de­re Be­le­di­ye Baş­ka­nı Nuri Demir, il genel mec­li­si üye­le­ri, be­le­di­ye mec­lis üye­le­ri ve par­ti­li va­tan­daş­lar ka­tıl­dı. 

İlçe Baş­ka­nı Ne­ca­ti Yıl­dı­rım, kısa bir ko­nuş­ma ya­pa­rak, her­ke­sin bay­ra­mı­nı kut­la­dı ve daha sonra kür­sü­ye ge­len­ler yap­tık­la­rı ko­nuş­ma­lar­da, 23 Ha­zi­ran’da ya­pı­la­cak olan İstan­bul Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı se­çi­mi­nin öne­mi­ne de­ği­ne­rek, Bu­lan­cak­lı­la­rın İstan­bul’daki ya­kın­la­rı­nın AK Parti’ye des­tek ol­ma­la­rı­nı is­te­di­ler.
Bu arada genel Baş­kan Yar­dım­cı­sı Nu­ret­tin Ca­nik­li’nin ile Cum­hur­baş­ka­nı Er­do­ğan te­le­fon­da gö­rü­şür­ken, Cum­hur­baş­ka­nı Er­do­ğan’da canlı ola­rak prog­ra­ma bağ­la­na­rak, Bu­lan­cak­lı­la­rın bay­ra­mı­nı teb­rik etti.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK, PARTİ’DEKİ, BAY­RAM­LAŞ­MA­NIN, GÜN­DE­Mİ, İSTAN­BUL, OLDU,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 17.10.2019
Bugün
15° - 22°
Cuma
16° - 21°
Cumartesi
17° - 22°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 17.10.2019
İmsak
05:07
Sabah
06:31
Öğle
12:17
İkindi
15:21
Akşam
17:53
Yatsı
19:12
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 5
<div class = "fb-comments" data-href = "http://yildizhaber.com.tr/haber--82723.html" data-numposts = "50" > </ div>
Haber Yazılımı