301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Haziran 2018 - Çarşamba 09:42 Bu haber 760 kez okundu
 
AK PARTİ MİTİNGİNDE BÜYÜK KUCAKLAŞMA
Salı günü Bulancak’ta gerçekleşen AK Parti mitinginde Milletvekili Adayı Kadir Aydın’a teşekkür eden Başkan Yakar, ilçede yapılan hizmetlerde eski başkan Aydın’ın büyük katkısı olduğunu dile getirdi. Milletvekili Adayı Aydın ise, kendisi hakkında ilçede çakılı bir çivisi olmadığını ifade edenlere, elinde ki son çiviyi muhalefetin tabutuna çakacağını söyleyerek cevap verdi.
Siyaset Haberi


Salı günü itibarı ile başlayan meydan mitingine Giresun’un 4 adayı ile birlikte çıkan AK Parti Bulancak İlçe Başkanı Necati Yıldırım, partililerinden Cumhuriyet meydanında gerçekleşen mitingde Cumhurbaşkanı ve milletvekili adaylarına sahip çıkma sözü aldı.

Başkan Yıldırım, AK Parti Giresun Milletvekili Adayları Cemal Öztürk, Av. Kadir Aydın,  Av. Sabri Öztürk ve Serdar Demirkan, AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Milletvekili aday adayları ile birlikte kürsüye çıkarak, Bulancaklılara seslendi.

Bulancak halkından 24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı ve milletvekili adaylarına sahip çıkma söz alan Başkan Yıldırım, AK Parti iktidarı ile Türkiye’nin her geçen gün büyüdüğünü söyledi.

Başkan Yıldırım’ın ardından İl Başkanı Şenlikoğlu’da vatandaşları selamlayarak “Bugünkü bayramı 24 Haziran’da da birlikte kutlayacağız inşallah. Bu zamana kadar AK Parti yaptı, bundan sonra da Yaparsa yine Ak Parti yapar” dedi.

‘Hiçbir şey gökten zembille inmiyor’

Ardından kürsüye çıkan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, 2014’den beri müthiş işlere imza attıklarını belirterek, “Bulancak’ın değişiminde, Bulancak’ın gelişiminde başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, hükümetimiz ve milletvekillerimiz, geçmişte milletvekilliği yapan Adem kardeşimiz, belediye başkanlığı yapan Kadir Aydın kardeşimiz olmak üzere siz değerli Bulancaklıların katkılarıyla bugün Bulancak kabuğunu kırarak yeni bir görüntüye kavuştu. Yer altı otoparkları, yenilenmiş su hatlarıyla, çocuk oyun parklarıyla, yenilenmiş kanalizasyon hatlarıyla, yeni caddeleriyle yeni bir Bulancak ile beraberiz. Değişimi ilçe dışından İstanbul’dan ve Almanya’dan gelen gurbetçi hemşerilerimiz görüyor. Zaman zaman eleştiriler oluyor. Bizden bi önceki belediye başkanımızın eleştirilerle karşı karşıya getirildiğini görüyoruz. Diyoruz ki arkadaşlar belediyede devlette de esaslılık önemlidir. Biz bugün pek çok projeyi hayata geçiriyorsak geçmişte ki arkadaşlarımızın emeği vardır. Bunları görmemek, bunları bilmemek yanlış olur. Hiçbir şey gökten zembille inmiyor. Bir ilçe düşünün ki bugün Arıtma Tesisi var. Pek çoğunuz onu bilmiyorsunuz. Ben istiyorum ki siz Bulancak'taki arıtma tesisini bir gezin. Giresun ilinde dahi yok. O kirli su bir taraftan giriyor, tamamı tertemiz su olarak çıkıyor. Bu projenin maliyeti yaklaşık 15 – 20 Trilyon. Yine içme eski suyunu tamamen değiştirdik. Bu projede yaklaşık 15 -20 Trilyon.  Bunlara baktığımızda bunları bizden önceki belediye başkanımız projelendirdi biz ise hayata geçirdik” dedi.

‘Bu başarının sırrı çalışmaktır’

Ardından kürsüye Milletvekili Adayı Serdar Demirkan çıkarak, Pazar günü yapılacak seçimde Bulancaklıların her zamanki gibi AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sahip çıkacağını bildiğini anlatarak, ‘Güçlü Türkiye, Güçlü Hükümet, Güçlü Meclis’ için seçmenlerin yeniden AK Parti’de destek vermesini beklediklerini belirtti.

Demirkan, “Allah bizlere nasip etti bu bayrak yarışında bizlerde bayrağı devraldık. Herkes soruyor bu başarının sırrı ne? Bunu sadece bizim vatandaşlarımız sormuyor. Bunu herkes soruyor. Bu başarının sırrı çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır. Bu başarının mimarı ise çalışmanın ağır yükü omuzlarında olan elif gibi dimdik duran liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

‘Çok önemli hizmetler yaptık’

Demirkan’ın ardından sahneye çıkan Milletvekili Adayı Sabri Öztürk, “Böyle bir günde böyle bir muhteşem kalabalıkla bizlere görev verdiniz ve bizleri meclise gönderdiniz. Bizlerde Bakanımız Nurettin bey ve milletvekilimiz Cemal beyle insanların iyi gününde kötü gününde yanında olarak hizmet ettik. Ben bunların hepsini anlatamaya çalışsam sabahlara kadar konuşmam lazım. Türkiye’nin tekstil alanında en büyük ihracatçı firması OSB’de fabrika açtı ve yüzlerce kardeşimize iş kapısı oldu. AK Parti olarak her alanda ulaşım eğitim sağlık yaşlılara hizmet ve birçok hizmet gibi çok önemli hizmetler yaptık” diye konuştu.

‘Elimizde ki son çiviyi muhalefetin tabutuna çakacağız’

Milletvekili Öztürk’ün ardından sahneye Bulancak eski Belediye Başkanı ve Giresun Milletvekili Adayı Av. Kadir Aydın kürsüye gelerek hemşerilerine seslendi.

Milletvekili Adayı Aydın, “Kıymetli hemşerilerim bilmenizi istediğim bazı hususlar var. Onları sizinle birlikte paylaşmak istiyorum. Her şeyden önce bu milletin üzerimizde hakkı var. Türkiye zor bir coğrafya, kendisini dünyanın sahibi kendisini dünyanın tanrısı olarak gören bazı ülkeler, Türkiye'nin Türkiye olmasını, dik durmasını, ayakta kalmasını istemiyor. Gerek terör belasıyla, gerek ekonomik baskılarla, Türkiye'ye, ülkemize ve milletimizi diz çöktürmeye gayret ediyorlar. Ve milletimiz liderimiz, adam gibi adam olan Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında dimdik durarak ülkemizin bekası için savaş vermeye ve dik durmaya devam ediyor ve bundan sonra da devam edecektir. Milletimiz liderinin arkasında dik durduğu müddetçe, liderimiz Şimon Peres'in yanında ‘One Minute’ diyerek Filistin'in yanında olduğunu göstermeye devam edecektir. AK Parti bir icraat partisidir. Bu zamana kadar Giresun siyasetinde Giresun kamuoyunun istediği, Bulancak kamuoyunun istediği, muhalefetin istediği ve AK Parti'nin yerine getirmediği hiçbir hizmet, hiçbir yatırım yoktur. Bizim ilçe ile ilgili belediye başkanımız dile getirdi. Parti içerisinde zaman zaman sürtüşmelerimiz olabilir, zaman zaman farklı düşüncelerimiz olabilir, ama bu yürüdüğümüz yoldan asla bizi döndüremeyecektir. Bugün Bulancak Belediyesi'nin yürüttüğü altyapı ve kanalizasyon projesinin maliyeti yaklaşık olarak sonucu 21.8 milyon eurodur. Yani 110 trilyonluk bir rakamdır. Bizim için Bulancak’a bir çivi dahi çakmadı gibi dedikodular geliyor kulağıma. Bulancak Belediyesini 10 yıllık yatırım bütçesi kadar kaynakla bırakarak belediyeden ayrıldık biz. Bulancak Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmalara ilave olarak hastane binamız bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı… Hükümet Konağı bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı… Organize Sanayi Bölgesi bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı… Şimdi hizmetleri devam ediyor. Yüksekokul bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı. Pazar yeri inşaatı bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı. Şimdi yapımı devam ediyor. Kim diyorsa ki Bulancak’ta bir çivisi dahi yok, bizim taktığımız birçok çivi vardır ilçemize. Şimdi elimizde bir tek çivi kaldı onu da muhalefetin tabutuna çıkacağız inşallah” diye konuştu.

Son olarak kürsüye çıkan Milletvekili Adayı Cemal Öztürk ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine önce Giresun’u, sonra da kendilerini Giresun’a emanet ettiğini hatırlatarak, Pazar günü yapılacak seçimde milletin desteğiyle yine Ak Partinin güçlü bir şekilde seçimlerden çıkması gerektiğini belirtti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK, PARTİ, MİTİNGİNDE, BÜYÜK, KUCAKLAŞMA,
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 21.01.2019
Bugün
- 13°
Salı
- 11°
Çarşamba
- 14°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 21.01.2019
İmsak
06:08
Sabah
07:39
Öğle
12:45
İkindi
15:13
Akşam
17:38
Yatsı
19:01
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 5
<div class = "fb-comments" data-href = "http://yildizhaber.com.tr/haber--82723.html" data-numposts = "50" > </ div>
Haber Yazılımı