301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 18:20 Bu haber 582 kez okundu
 
GİRESUN’UN TÜM BAŞKAN ADAYLARI BU LİSTEDE
Giresun'da, 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi
Siyaset Haberi


Giresun'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerine katılacak siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki incelemeler tamamlandı.

İtiraz sürecinin sona ermesinin ardından, bağımsız adaylar dahil kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi. Kesinleşen listelere göre Giresun'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar;

Adalet ve Kalkınma Partisi;

Giresun Merkez: Aytekin Şenlikoğlu (Cumhur İttifakı), Alucra: Yalçın Eker, Bulancak: Recep Yakar, Çamoluk: Musa Varıcı, Çanakçı: Sezer Kadakal, Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu, Doğankent: Ruşen Özden, Espiye: Mustafa Karadere, Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu, Görele: Tolga Erener, Güce: Aytekin Geçgel, Keşap: Mehmet Emür, Piraziz: Uğur Melikoğlu, Tirebolu: Abdullah Karabıçak, Şebinkarahisar: Şahin Yılancı, Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu.

Cumhuriyet Halk Partisi;

Giresun Merkez: Kerim Aksu (Millet İttifakı), Alucra: Yunus Bekçi (Millet İttifakı), Bulancak: Necmi Sıbıç (Millet İttifakı), Dereli: Aytekin Karakayalı, Eynesil: Ahmet Latif Karadeniz (Millet İttifakı), Görele: Özkan Dural (Millet İttifakı), Güce: Mehmet Salih Bahadır (Millet İttifakı), Keşap: Metin Bıçakçı (Millet İttifakı), Piraziz: Hüseyin Görgülüoğlu (Millet İttifakı), Tirebolu: Burhan Takır (Millet İttifakı).

Milliyetçi Hareket Partisi;

Alucra: Suat Aybar, Bulancak Barış Çelebi, Çanakçı: İsmet Öncü, Çamoluk: Fatih Düz, Doğankent: Haşim Birol Tekin, Eynesil: Emre Kemal, Dereli: Erdoğan Satgun, Espiye: Tuğrul Yanıkoğlu, Görele: Ertuğrul Melikoğlu, Güce: Yüksel Geçgel, Keşap: Mehmet Yüksel, Piraziz: Göksel Güneş, Şebinkarahisar: Murat Bölük, Tirebolu: Fikri Şen, Yağlıdere: Yaşar İbaş.

İYİ Parti;

Dereli: İsmail Bektaş, Espiye: İbrahim Önal (Millet İttifakı), Doğankent: İsmail Tarı (Millet İttifakı), Şebinkarahisar: Oktay Alp (Millet İttifakı), Yağlıdere: Metin Turgut (Millet İttifakı).

Saadet Partisi;

Giresun Merkez: Saim Öksüz, Alucra: İsmail Derbeder, Bulancak: Ömer Öztürk, Çamoluk: Hüseyin Akarçeşme, Çanakçı: Tuncay Kasım, Dereli: Hacı Ali Karakaya, Doğankent: Mehmet Kamacı, Espiye: Selim Akkaya, Eynesil: Hakan Pekdemir, Görele: Fikri Hayati Topkar, Güce: Osman Aydın, Keşap: Korkmaz Büyükaydın, Piraziz: Cevat Gündoğdu, Tirebolu: Etem Taş, Şebinkarahisar: Besim Osman Kaçar, Yağlıdere: İsmail Aydın.

Büyük Birlik Partisi;

Doğankent: Nazmiye Kabadayı.

Demokrat Parti;

Alucra: Mehmet Uğur Talu,

Demokratik Sol Parti;

Giresun Merkez: Mustafa Güzel, Bulancak: Haşim Karaman, Görele: Ahmet Torun,

Bağımsız Türkiye Partisi;

Giresun Merkez: Abdulkadir Bayram, Alucra: Yaşar Yetim, Bulancak: Fatma Türker, Çamoluk: Zekai Çıtlak, Çanakçı: Abdullah Özdemir, Dereli: Arif Karakuş, Doğankent: Ziya Önal, Espiye: Metin Yakar, Eynesil: Ali Kocaman, Görele: Ahmet Akın, Güce: Engin Kurt, Keşap: Mehmet Kağan Özkaya, Piraziz: Cevat Korkmaz, Tirebolu: Ahmet Kurucu, Şebinkarahisar: Hasan Peçe, Yağlıdere: Mehmet Küçükhasan.

Türkiye Komünist Partisi;

Giresun Merkez: Osman Nuri Kale

 

 

Bağımsız adaylar;

Alucra: Enver Yurtsever

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GİRESUN’UN, TÜM, BAŞKAN, ADAYLARI, BU, LİSTEDE,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 16.06.2019
Bugün
22° - 27°
Pazartesi
21° - 28°
Salı
22° - 28°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 15.06.2019
İmsak
02:47
Sabah
04:47
Öğle
12:32
İkindi
16:31
Akşam
20:07
Yatsı
21:57
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 5
<div class = "fb-comments" data-href = "http://yildizhaber.com.tr/haber--82723.html" data-numposts = "50" > </ div>
Haber Yazılımı