301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 18:33 Bu haber 408 kez okundu
 
‘MİLLETİMİZ MUKTEDİR OLMAYI KESİNLİKLE BAŞARACAKTIR’
Seçim gezilerine Bulancak’ta devam eden AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Aydın, ‘İstiklal için, İstikbal için ve İstikrar için Vakit Türkiye Vaktidir, Vakit Giresun Vaktidir” dedi.
Siyaset Haberi


AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Av. Kadir Aydın, seçim öncesi gazetemize çok önemli açıklamalarda bulundu.

Daha önce 2 dönem Bulancak’ta Belediye Başkanlığını yaptığını, ilçede dönen bazı dedikoduların siyasi hamleler olduğunu belirten Aydın, “Parti içerisinde zaman zaman sürtüşmelerimiz olabilir, zaman zaman farklı düşüncelerimiz olabilir, ama bu yürüdüğümüz yoldan bizi asla döndüremeyecektir” dedi.

Bugün Bulancak Belediyesi'nin yürüttüğü altyapı ve kanalizasyon projesinin maliyetinin yaklaşık olarak 21.8 milyon Euro olduğunu aktaran Aydın, “Bu rakam 110 trilyonluk bir rakamdır. Bu projeyle Bulancak’ın 40 yıllık altyapı, su ve kanalizasyon sorununu çözdük. Ve bu rakamın yüzde 91’i hibe olarak Bulancak’a kazandırılmıştır. Bu proje yeni su kaynaklarının ilave edilmesini, şehrin bütün su şebekesinin yenilenmesini, ilave su depolarının yapılmasını, otomatik klorlama sisteminin kurulmasını, kanalizasyon sisteminin yenilenmesini ve son olarak da kanalizasyon arıtma ünitesinin kurulmasını kapsamaktadır. Bizim için Bulancak’a bir çivi dahi çakmadı diye dedikodular geliyor kulağıma. Biz Bulancak Belediyesinden 10 yıllık yatırım bütçesi kadar kaynak bırakarak ayrıldık. Bulancak Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmalara ilave olarak hastane binamız bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı… Hükümet Konağı bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı… Organize Sanayi Bölgesi bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı… Şimdi hizmetleri devam ediyor. Mezbahane bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı. Dere ıslahları bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı. Yüksekokul bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı. Pazar yeri inşaatı bizim zamanımızda yapıldı mı, yapıldı. Şimdi yapımı devam ediyor. Kim diyorsa ki Bulancak’ta çakılı bir çivisi dahi yok, bizim ilçemiz ve milletimizin geleceği için çaktığımız birçok çivi vardır. Şimdi elimizde bir tek çivi kaldı onu da muhalefetin tabutuna çakacağız inşallah” diye konuştu.

VAKİT GİRESUN VAKTİDİR

Aydın, “Bizim milletimize olan hizmet borcumuz henüz bitmiş değildir. Bu bahsettiğimiz alanlar dışında Giresun’u her alanda büyütmeye ve yüceltmeye devam edeceğiz. Şuan da yapımı devam eden 350 yataklı araştırma hastanesi, yapımı devam Çotanak Stadı ve Cumhurbaşkanımızın vaadi ile hayata geçecek olan mevcut stadyumun Millet Bahçesine dönüştürülecek olması şimdilik Piraziz ve Keşap Yolağzı kısmını kapsayan Güney Çevre Yolu Projesi, Giresun’u geleceğe taşıyacak başlıca projelerimizdir. Bunu yanında muhalefetin imkansız olarak görüpte sürekli kamuoyuna taşıdığı Eğribel Projesinin bitmek üzere olması, Giresun Şebinkarahisar yolunun büyük bir kısmının ihale edilmiş olması, orta vadede Tirebolu Limanı ve Giresun’un demiryolu ağına alınması, Giresun’u ve insanımızı hak ettiği yere taşıyacak önemli adımlar olacaktır. Bugün bu söylediklerimize hayal diyenler dünde Eğribel Tüneline, Ordu Giresun Havaalanına hayal olarak bakıyor ve yapımlarını imkansız olarak görüyorlardı. AK Parti’nin ufuk çizgisi hiçbir zaman geriye gitmemiş ve milletimizi arzuladığı yere taşıyacak yoldan asla vazgeçmemiştir. Elbette fındık ve üreticimiz bizim her zaman baş tacımızdır. AK Parti iktidarı döneminde iktidarımız hiçbir zaman fındığı ve üreticimizi yalnız bırakmamış, her zaman gerektiğinde gerekli desteği sağlamıştır. Bundan sonra da üreticimiz ve fındık fiyatının en büyük garantisi AK Parti’dir ve Recep Tayyip Erdoğan’dır. Terörle mücadelede geldiğimiz nokta ortadadır. Mermiyi dahi ithal eden bir ülkeden her türlü savunma sanayi ürünlerini üreten bir ülkeye dönüşmek kolay değildir. Ve bugün itibarıyla terörle mücadele yöntemi olarak, terör saldırılarına karşı sadece savunmada kalan bir ülke değil, terörün ve uzantılarının ve de destekçilerinin üzerine giden, onları amansız takip edip, mevzilerini sınırlarımız dışına kadar çıkarmayı başaran bir ülkedir. Dün iktidarda olupta, bugün muhalefette olanların biz geçmişlerini de gayet iyi biliyoruz. Onların döneminde gönül rahatlığıyla Diyarbakır diyemezken, Hakkari diyemezken, Şırnak diyemezken, biz bugün dünyaya meydan okurcasına Afrin diyoruz, Mümbiç diyoruz ve Kandil diyoruz. Belki yarın Musul diyeceğiz, Kerkük diyeceğiz. Düşmanlarının pozisyonuna göre duruş sergileyen bir ülke olmaktan çıktık, kendi duruşumuzla düşmanlarımızın tavır değişikliğini sağlayan bir ülke haline geldik” diye konuştu.

Milletvekili Adayı Aydın son olarak, “Milletimiz bilsin ki bu seçim bir iktidarlık mücadelesi değildir. Bu seçim millet olarak muktedir olma mücadelesidir. Ve milletimiz muktedir olmayı kesinlikle başaracaktır. Ve diyoruz ki, İstiklal için, İstikbal için ve İstikrar için Vakit Türkiye Vaktidir, Vakit Giresun Vaktidir” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ‘MİLLETİMİZ, MUKTEDİR, OLMAYI, KESİNLİKLE, BAŞARACAKTIR’,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Giresun
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 21.01.2019
Bugün
- 13°
Salı
- 11°
Çarşamba
- 14°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Giresun

Güncelleme: 21.01.2019
İmsak
06:08
Sabah
07:39
Öğle
12:45
İkindi
15:13
Akşam
17:38
Yatsı
19:01
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 5
<div class = "fb-comments" data-href = "http://yildizhaber.com.tr/haber--82723.html" data-numposts = "50" > </ div>
Haber Yazılımı