Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
İki Gözüm Ahmet
13 Kasım 2020
İki Gözüm Ahmet
Ahmet İki Gözüm, 28 Ekim 1957 yılında Malatya’da doğan ve 16 Kasım 2000’de Paris’te hayata gözlerini yuman Ahmet Kaya’nın hayat hikayesini konu ediyor.
Son Şaka
6 Kasım 2020
Son Şaka
Serdar, yaptığı telefon şakalarıyla ünlenen bir radyocudur. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Ayşen'e evlilik teklifi etmeye karar veren Serdar, bunun unutulmaz olmasını arzu eder.
Dürüst Hırsız
6 Kasım 2020
Dürüst Hırsız
Dürüst Hırsız, aşık olduktan sonra teslim olmaya karar veren bir banka soyguncusunun hikayesini konu ediyor.
Sıra Dışı
13 Kasım 2020
Sıra Dışı
Lise öğrencisi olan Millie Kessler, okulun popüler grubunun acımasızlığıyla mücadele etmeye çalışan genç bir kızdır. Ancak bir seri katil Butcher’ın yeni hedefi haline geldiğinde lisedeki sorunları önemsiz hale gelir.
Kabus Evi
30 Ekim 2020
Kabus Evi
Harper aşırı sorunlu olan erkek arkadaşından yeni ayrılabilmiş genç bir kadındır. Cadılar Bayramı'ndan önceki hafta içinde kendi içindeki gücü bulan genç kadın sonunda ilişkisini sonlandırır ve hayatına devam etmek için adımlar atmaya başlar.
Follow Me
13 Kasım 2020
Follow Me
Follow Me, sosyal medyada daha iyi içerik üretebilmek için sınırları zorlayan bir grup gencin hikayesini konu ediyor.
Tenet
26 Ağustos 2020
Tenet
Tenet, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu ediyor.
Azizler Hapishanesi
13 Kasım 2020
Azizler Hapishanesi
Azizler Hapishanesi, azılı suçlular üzerinde uygulanan, tıbbın sınırlarını aşan deneyler sonucunda yaşananları konu ediyor.
Troller Dünya Turu
2 Ekim 2020
Troller Dünya Turu
Troller Dünya Turu, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için harekete geçen Poppy ve Branch'ın maceralarını konu ediyor.
Scoob!
18 Eylül 2020
Scoob!
Sevilen çizgi dizi Scooby Doo’nun beyaz perde uyarlamasında, Scooby ve Shaggy’nin tanıştıkları andan itibaren ömür boyu süren dostluğuna odaklanılıyor.
Çifte Bela: Sihirli Ayna
13 Kasım 2020
Çifte Bela: Sihirli Ayna
Çifte Bela: Sihirli Ayna, bulduğu sihirli ayna ile en büyük hayaline kavuşan bir çocuğun hikayesini konu ediyor.
Derin Korku
6 Kasım 2020
Derin Korku
Siobhán, deniz biyolojisi öğrencisi olan genç bir kadındır. Araştırma ekibi ile birlikte bir balıkçı teknesiyle Batı İrlanda denizinde araştırma gezisine çıkan Siobhán, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.